TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

06 2023

Błonie. Pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Do dramatycznych scen miało dojść w sobotę późnym wieczorem w Błoniu. Dwie osoby zostały zaatakowane i pobite z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Obie z ranami zagrażającymi życiu zostały przetransportowane do szpitala.


Pierwszą informację o zdarzeniu w Błoniu otrzymaliśmy anonimowo od czytelnika. Informował on, że w sobotnią noc (z 10 na 11 czerwca) do Szpitala Zachodniego w Grodzisku został przywieziony młody mężczyzna pchnięty nożem w Błoniu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O weryfikację tych doniesień poprosiliśmy policję. Rzeczniczka komendy powiatowej Warszawa Zachód, której jurysdykcja obejmuje Błonie, przekazała nam informację, że do miejscowego komisariatu dotarło zgłoszenie "o pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w wyniku którego dwie osoby zostały hospitalizowane z ranami nie zagrażającymi życiu".

Obecnie jednak policjanci nie udzielają w sprawie bardziej szczegółowych informacji. – 11 czerwca Komisariat Policji w Błoniu otrzymał zgłoszenie o pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w wyniku którego dwie osoby zostały hospitalizowane do szpitala z ranami nie zagrażającymi życiu. Nadal trwają czynności zmierzające do zgromadzenia jak najobszerniejszego materiału dowodowego. Na obecnym etapie postępowania nie możemy udzielać informacji, których upublicznienie mogłoby mieć negatywny wpływ na prowadzone postępowanie – poinformowała nas podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód.

– Materiały sprawy zostały skierowane do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim, z którą należy się kontaktować w sprawie szczegółów prowadzonego postępowania – dodała.

Z Prokuraturą się więc skontaktowaliśmy i czekamy na odpowiedź na nasze pytania. Do sprawy wrócimy wkrótce.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.