reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2020

Blisko 40 zarzutów za włamania do obiektów telekomunikacyjnych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówBlisko 40 zarzutów za włamania do obiektów telekomunikacyjnych - Grodzisk News


Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z Nadarzyna za włamania do obiektów centrali telekomunikacyjnych na terenie powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego i warszawskiego-zachodnioego. Łącznie usłyszeli 37 zarzutów.


Pierwsza informacja dotycząca włamania do obiektu telekomunikacyjnego wpłynęła do komendy w Nadarzynie w listopadzie. Wtedy to ma terenie gminy Nadarzyn nieznani sprawcy ukradli przewody elektryczne. W trakcie zbierania informacji w sprawie okazało się, że takie włamania miały miejsce na terenie trzech powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego i warszawskiego-zachodniego. Łupem sprawców padały m.in. przewody elektryczne, czy akumulatory.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzięki zebranym informacjom policjantom udało się ustalić dwóch podejrzanych. – Kilka dni przed świętami, nadarzyńscy policjanci   zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 26 lat. Jak wynika z ustaleń, skradzione przewody zostały sprzedane na skupie złomu w powiecie sochaczewskim – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. – Prowadzone przez policjantów czynności procesowe oraz zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoliły na przestawienie 26-latkowi 21 zarzutów, w tym 16 zarzutów kradzieży z włamaniem działając wspólnie i w porozumieniu   oraz 5 zarzutów kradzieży.   Natomiast 24-letni mężczyzna usłyszał 16 zarzutów kradzieży z włamaniem wspólnie i w porozumieniu – dodali policjanci.

Zatrzymani przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Za popełnione przestępstwa nawet na 10 lat mogą trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.