TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2022

Bezpłatne warsztaty Lego w CH Nowa Stacja w Pruszkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Jakub PleśniarskiBezpłatne warsztaty Lego w CH Nowa Stacja w Pruszkowie - Grodzisk News


Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia b.r. w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie odbędą się bezpłatne warsztaty Lego. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników tych kultowych klocków, ponieważ poprowadzi je zwycięzca pierwszej edycji programu Lego Masters, Rafał Zub! Chętnych do wspólnej zabawy zapraszamy od godziny 10.00 rano.


Klocków Lego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wychowują się na nich kolejne pokolenia, rozwijając swoją wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Nazwa Lego® pochodzi od duńskiego zwrotu „leg godt” (baw się dobrze), a unikalna technologia łączenia klocków, otworzyła zupełnie nowe możliwości tworzenia niezwykłych konstrukcji. Nic dziwnego, że klocki Lego® w krótkim czasie zawojowały wyobraźnię dzieci na całym świecie i podbiły serca rodziców, którzy często sami uczestniczą w zabawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Popularność duńskich klocków i sposobność budowania z nich dowolnych, często niezmiernie skomplikowanych konstrukcji, zachęciła producentów telewizyjnych do stworzenia programu Lego® Masters. W każdym odcinku uczestnicy mierzą się z określonymi zadaniami, a najlepsi przechodzą dalej, aż do finału. W pierwszej polskiej edycji Lego® Masters, zakończonej w grudniu 2020 roku, zwyciężył Rafał Zub wraz ze swoim partnerem Jakubem Pleśniarskim. Rafał, architekt związany z pracownią IMB Asymetria, postanowił dalej rozwijać swoją pasję i dzielić się doświadczeniem z innymi. Niedawno w Nowej Stacji w Pruszkowie otworzył studio Bricks by Raf, gdzie będzie budował zaawansowane konstrukcje z klocków i nagrywał filmy na swój kanał You Tube.

Z okazji rozpoczęcia działalności w Nowej Stacji, Rafał przygotował dla wszystkich miłośników Lego® niespodziankę – darmowe warsztaty podczas których uczestnicy będą wspólnie układać mozaikę z logo Nowej Stacji. To wspaniała okazja, żeby poobserwować mistrza w akcji, dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia skomplikowanych konstrukcji i samemu sprawdzić się w działaniu. Znakomita zabawa gwarantowana!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Można to zrobić na miejscu, w Bricks by Raf Studio w Nowej Stacji, które mieści się na parterze, obok salonu H&M lub wysyłając maila na adres: raff@me.com . Jeśli ktoś zapomni się zapisać, to nadal będzie miał szansę wziąć udział w zabawie, ale będzie musiał poczekać w kolejce i nie otrzyma gwarancji, że się dostanie. Dlatego lepiej nie zwlekać i już dziś zapisać się na to niezwykłe wydarzenie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

szkoda, że to odbywa się w takim miejscu. Szkoda, że wszystkie aspekty życia, niektóre ciekawe, tak jak to, odbywa się w jakiejś galerii.

mama
13-01-2022 02:01
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.