TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

05 2023

Bezpłatne badania wad postawy dla dzieci z Milanówka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpłatne badania wad postawy dla dzieci z Milanówka - Grodzisk News


W Milanówku rusza akcja bezpłatnych badań wad postawy dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Mieszkańcy mogą już zgłaszać się na diagnostykę i lepiej z tym nie zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.


Program badań przesiewowych jest bezpłatny i ma na celu wcześniejsze wykrycie ewentualnych wad postawy oraz zaproponowanie najodpowiedniejszych metod leczenia i profilaktyki. –To niezwykle ważna inicjatywa, mająca na celu poprawę jakości życia naszych uczniów poprzez promowanie zdrowia i prawidłowej postawy ciała – mówią przedstawiciele Fundacji Sorno, która akcję organizuje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Badania są bezpłatne i przeznaczone w pierwszej kolejności dla uczniów milanowskich szkół. Organizatorzy przewidują miejsca dla 600 dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Badania zostaną zrealizowane dzięki wsparciu środkami Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020 w nawiązaniu do konkursu – z zakresu zdrowia publicznego, w tym: przygotowania i przeprowadzenia świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu badań przesiewowych wad postawy związanych z dysfunkcją kręgosłupa i stóp oraz rehabilitacji leczniczej w gabinecie, dla mieszkańców Milanówka w wieku od sześciu do piętnastu lat.

Formularz zgłoszenia udziału w badaniu znajduje się
tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.