reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

01 2021

Bezpłatne badania słuchu w Milanówku


Grodzisk News


foto: Mat. organizatoraBezpłatne badania słuchu w Milanówku - Grodzisk News


Masz kłopoty ze słuchem? Osoby, które dostrzegają u siebie problemy ze słuchem, mogą  wykonać bezpłatne badanie tego narządu w specjalnym mobilnym gabinecie.


Bezpłatne badanie jest adresowane głównie do osób po 40. roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem, ale profilaktycznie będą mogły je wykonać osoby już od 6. roku życia w obecności osoby pełnoletniej. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jednak aby odebrać wyniki badania, należy mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Badanie słuchu (audiometria tonalna) jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk.

Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje już 14 stycznia (czwartek) na parkingu przy Przedszkolu nr 1 „Pod Dębowym Listkiem” (ul. Zbigniewa Herberta 43). Badania będą wykonywane w godzinach 9:00-14:00.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.