TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

07 2021

Bezpłatne badania słuchu w Grodzisku po raz kolejny


Grodzisk News


foto: grodzisk.plBezpłatne badania słuchu w Grodzisku po raz kolejny - Grodzisk News


Osoby, które dostrzegają u siebie problemy ze słuchem, będą mogły już 6 lipca wykonać w Grodzisku bezpłatne badanie tego narządu w specjalnym mobilnym gabinecie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Samochód z gabinetem do badań, tzw. słuchobus, zaparkuje na na parkingu przy Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9. Bezpłatne badanie jest adresowane do osób pełnoletnich, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Badanie będzie wykonywane we wtorek 6 lipca od 9.00 – 14.00. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć w nim udział, nie jest potrzebny żaden dokument.

– Badanie słuchu, czyli audiometria tonalna jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie SŁUCHMED – mówią organizatorzy badania.

Bezpłatne badania słuchu w Grodzisku po raz kolejny - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.