TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

07 2021

Bezpłatna mammografia dla grodziszczanek


Grodzisk News


foto: Mat. prasoweBezpłatna mammografia dla grodziszczanek - Grodzisk News


Mieszkanki Grodziska niebawem znów będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.


reklama Grodzisk mazowiecki

Badanie będzie można wykonać w godzinach 8.00–15.00 dzisiaj oraz 2 sierpnia od 11.00 do 17.00 mammobus zaparkuje na placu przy ul. Kilińskiego 8a. Aby się przebadać, należy najpierw się zapisać dzwoniąc pod numerem 58 666 24 44 lub wypełniając formularz dostępny tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym organizatorzy proszą, aby przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Kto jest uprawniony do skorzystania z bezpłatnej mammografii? Panie, które nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Organizatorzy zapewniają, że badania są prowadzone zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W pracowni będą mogły jednocześnie przebywać maksymalnie trzy kobiety, co pozwoli na zachowanie niezbędnego dystansu.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.