30 11 2019

Betoniarka uszkodziła bramownicę przy tunelu

30.11.2019, godz.: 13:10
Betoniarka uszkodziła bramownicę przy tunelu
Fot. grodzisk.pl

Kolejny pojazd uszkodził bramownicę przy wjeździe do tunelu na ul. Bałtyckiej w Grodzisku. Tym razem była to betoniarka.

Od czasu dopuszczenia do ruchu tunelu na ul. Bałtyckiej w 2015 r. ograniczniki były niszczone i zrywane przez zbyt wysokie pojazdy wiele razy. Zdarzało się również, że kierowcy ignorowali ograniczniki i prowadzony przez nich pojazd klinował się w tunelu.

Ostatnio bramownica z ogranicznikami znów „oberwała” od nieostrożnego kierowcy. – Po raz kolejny doszło do uszkodzenia bramownicy ograniczającej wysokość przy wjeździe do tunelu na ul. Bałtyckiej od strony Dzielnicy Łąki. Kierowca betoniarki zawadził o stalowe belki, aż w końcu je znacznie uszkodził – poinformowała grodziska straż miejska.

Całą sytuację zarejestrowały obecne w rejonie tunelu kamery. – Dzięki zapisowi z monitoringu miejskiego udało się ustalić numery rejestracyjne pojazdu, dzięki czemu sprawca został zatrzymany przez patrol w centrum Grodziska Mazowieckiego – dodają funkcjonariusze.

Kierowca prawdopodobnie będzie musiał zapłacić za wyrządzone szkody.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.