TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Benedykciński: Wkrótce przetarg na przebudowę linii energetycznych w centrum Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Grzegorz Krakowiak/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Benedykciński: Wkrótce przetarg na przebudowę linii energetycznych w centrum  Grodziska - Grodzisk News


Niedawno pokazywaliśmy, jak przebiegają prace pod przebudowę placu Wolności w Grodzisku, którego nowe oblicze ma być gotowe na 500-lecie miasta. W związku z tą rocznicą urzędnicy chcą przebudować linie energetyczne w centrum i zrobić nowe nakładki drogowe.


Przebieg prac na placu Wolności prezentowaliśmy TUTAJ, a fotogalerię można obejrzeć w każdej chwili. Tymczasem w niedawnej rozmowie z nami burmistrz Grzegorz Benedykciński zapowiedział, że w całym centrum miasta przebudowane zostaną linie energetyczne, tak by „schować” je pod ziemią.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Jest szereg ważnych inwestycji, które chciałbym w tej kadencji doprowadzić do końca, inne zacząć, tak by moi następcy mogli je zrealizować dla dobra gminy. Mam tu na myśli dokończenie budowy hali Sportowej, rozpoczęcie budowy szkoły w Szczęsnem i zaawansowanie jej na tyle, by w 2024 została ukończona – mówi nam burmistrz. – Dalej rozpoczęcie budowy przedszkola na Okrężnej; zakończyć rozbudowę „Jedynki” czy szkoły w Izdebnie – dodaje.

–Wkrótce też ogłosimy przetarg na przebudowę linii energetycznych i zrobienie nakładek asfaltowych, tak by na 500-lecie centrum miasta prezentowało się bardzo dobrze – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ZSL rządzi, PSL radzi, Ziemia Grodziska nigdy Cię nie zdradzi.

Adam
05-01-2022 18:53

Nudny jesteś!

;)
05-01-2022 23:05

bzdury z tym deptakiem, dajcie ludziom chodzic na zakupy

Andrzej
06-01-2022 01:56

pokaż wszystkie komentarze (18)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.