TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

12 2021

Benedykciński: Najpierw kanalizacja, później droga do Chlebni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBenedykciński: Najpierw kanalizacja, później droga do Chlebni - Grodzisk News


Drogi łączące Grodzisk z poszczególnymi sołectwami w gminie. Są w różnym stanie, urzędnicy przyznają, że trasa w Chlebni wymaga gruntownej modernizacji i takowa zostanie przeprowadzona zaraz po wybudowaniu kanalizacji.


– Poszczególne szlaki komunikacyjne w gminie sukcesywnie modernizujemy i chyba nie można powiedzieć, żeby główne drogi były w złym stanie, wręcz przeciwnie – utrzymuje w rozmowie z nami Grzegorz Benedykciński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Na pewno jednak drogą, która wymaga gruntownej modernizacji je trasa w Chlebni i mogę już dziś powiedzieć, że będziemy to przedsięwzięcie przeprowadzać – dodaje włodarz.

W pierwszej kolejności musi jednak powstać kanalizacja deszczowa i sanitarna. – Mamy gotowy projekt wykonania sieci kanalizacyjnej w Chlebni. Na budowę kanalizacji będziemy ogłaszać przetarg w lutym, a gdy to zostanie przeprowadzone, przystąpimy do modernizacji drogi – zapowiada Benedykciński


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zobaczymy, ale prędzej kaktus mi na dłoni wyrośnie, niż w Chlebni będzie kanaliza szczególnie ta od strony Dąbrówki.

Haha
30-12-2021 18:32

W XXI wieku w pobliżu 40 km od Warszawy, w centrum Europy wodociągi i kanalizacja dalej stanowią niespełnione marzenie wielu mieszkańców.

mmwik
02-01-2022 18:31

Panie Burmistrzu czy mowa jest o całej wsi ? Dąbrówka przyłaczona została do Chlebni więc to Chlebnia , nasuwa się więc pytanie czy i my dostaniemy kanalizację czy jak zwykle zostaniemy potraktowani jak niepotrzebna część Chlebnia. To po co w ogóle było to połączenie....

Mieszkania psełdo Chlebni
06-01-2022 16:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.