02 03 2020

Będziemy rozdawać vouchery do kina CK. Na dowolny seans!

02.03.2020, godz.: 20:37
Będziemy rozdawać vouchery do kina CK. Na dowolny seans!
Fot. GrodziskNews.pl

Szerokie zainteresowanie czytelników konkursami, w których do wygrania są podwójne zaproszenia na seanse do Kina Wolność zainspirowały nas do pójścia o krok dalej. We współpracy z „dużym” kinem grodziskiego centrum kultury wkrótce zaczniemy rozdawać vouchery do kina CK na dowolny film!

Od dawna regularnie, w każdą sobotę w naszym portalu publikujemy repertuar kina CK. To zarazem dobra okazja, by dać szansę naszym czytelnikom na zdobycie podwójnego zaproszenia na film.

Jako się rzekło, będzie to voucher dla dwóch osób na dowolnie wybrany seans wyświetlany zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Dodatkowej atrakcyjności voucherowi przydaje fakt, iż będzie on ważny przez miesiąc od daty rozstrzygnięcia danego konkursu.

Oznacza to, że zwycięzcy będą mogli się wybrać na atrakcyjną premierę, której jeszcze w kinach nie ma, a będzie dopiero wyświetlana!

Jak podoba Wam się taka perspektywa? W założeniu planujemy rozdawać vouchery co drugi weekend. Pierwszy konkurs już wkrótce.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.