TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2021

Będzie więcej zieleni na pl. Króla Zygmunta Starego


Grodzisk News


Będzie więcej zieleni na pl. Króla Zygmunta Starego - Grodzisk News


Władze miasta słuchając głosu mieszkańców zdecydowały o zwiększeniu liczby nasadzeń na pl. Króla Zygmunta Starego w Grodzisku, który niebawem ma zostać zmodernizowany.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Po prezentacji wizualizacji przedstawiających modernizację pl. Króla Zygmunta Starego w Grodzisku pojawiły się mieszane opinie. Część mieszkańców zachwalała koncepcję, ale też spora część zwracała uwagę na „wszechobecny beton” i zbyt małą liczbę roślin.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W głosy mieszkańców wsłuchali się urzędnicy, którzy szybko zareagowali zapowiadając zwiększenie połaci zieleni na tym terenie. – Burmistrz Benedykciński wraz z zespołem projektowym Placu Króla Zygmunta Starego po uwzględnieniu głosów mieszkańców podjął decyzję o zwiększeniu powierzchni biologicznie czynnej, a co za tym idzie, zwiększeniu zieleni projektowanej na placu w centrum miasta. Liczne głosy pomogły również podjąć decyzję o zaplanowaniu dodatkowych drzew po stronie zachodniej. Dziękujemy za wszystkie komentarze – poinformował grodziski magistrat na oficjalnym profilu na Facebooku.

Wizualizacje Placu Króla Zygmunta Starego można zobaczyć tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Super! Mi się podoba! Oczywiście ludzie którzy krzyczeli "wszędzie beton" teraz beda narzekać: "wszedzie robactwo"
Młodszy Starszy


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.