TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

04 2022

Będzie remont ul. Królewskiej w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBędzie remont ul. Królewskiej w Grodzisku - Grodzisk News


Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zamierza wyremontować ponad kilometrowy fragment ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Szykują się utrudnienia w ruchu.


Ul. Królewska w Grodzisku to część trasy wojewódzkiej nr 719. MZDW zamierza wyremontować tę drogę na odcinku blisko 1200 metrów (od skrzyżowania z ulicami Teligi i Na Laski do skrzyżowania z ul. Nadarzyńską i Okulickiego). Oznacza to, że szykują się spore utrudnienia w ruchu na jednej z najbardziej zatłoczonych ulic w mieście.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jaki jest zakres zadania? Firma, która wygra postępowanie wykona m.in. niezbędne roboty rozbiórkowe, sfrezuje starą nawierzchnię, ułoży warstwę wyrównawczą i warstwę ścieralną z betonu asfaltowego. Ponadto w ramach inwestycji będzie też oczyszczenie przydrożnych rowów, wymiana nawierzchni w zatokach autobusowych, a także regulacja studzienek.

MZDW otworzył już oferty na to zadanie, zgłosiło się czterech chętnych. Najniższa oferta opiewa na blisko 2,94 mln zł, natomiast najwyższa na ponad 6 mln zł. Z wszystkich złożonych ofert tylko ta najniższa mieści się w zakładanym na niewiele ponad 3 mln zł budżecie.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na siedem miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Znowu 3 maja bedzie zawalona totalnie.
chochla


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.