reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2022

Będzie przebudowa linii energetycznych w centrum Grodziska. Jest przetarg


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Będzie przebudowa linii energetycznych w centrum Grodziska. Jest przetarg - Grodzisk News


Zgodnie z zapowiedziami burmistrza na naszych łamach sprzed dwóch tygodni, Grodzisk ogłosił przetarg na przebudowę napowietrznych linii energetycznych w centrum miasta. Wybudowane zostaną też kablowe linie dla monitoringu ulic.


W przetargu ujęto budowę i przebudowę linii energetycznych w ulicach: 1 Maja, Składowej, Konspiracji, Strażackiej, Żwirki i Wigury, Spółdzielczej, Kowalskiej, Limanowskiego, Hynka, 17 Stycznia, Pileckiego, Obrońców Getta, Szpakowskiego oraz Krótkiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obecnie w ulicach tych działają sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, gazowa, teletechniki (częściowo podwieszona na słupach energetycznych), energetyczne oraz przyłącza od tych
sieci do budynków mieszkalnych i działek. Przyległe do tych dróg działki są własnością mieszkańców lub należą do grodziskiej gminy.

W związku z przebudową lini energetycznych nie uda się zatem uniknąć utrudnień, ale celem jest upiększenie oblicza centrum Grodziska na 500. urodziny miasta, które przypadną w lipcu.

Właśnie do lipca wykonawca powinien zdążyć inwestycją, której czas realizacji ustalono w przetargu na pięć mięsięcy od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.