reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2022

Będzie przebudowa linii energetycznych w centrum Grodziska. Jest przetarg


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Będzie przebudowa linii energetycznych w centrum Grodziska. Jest przetarg - Grodzisk News


Zgodnie z zapowiedziami burmistrza na naszych łamach sprzed dwóch tygodni, Grodzisk ogłosił przetarg na przebudowę napowietrznych linii energetycznych w centrum miasta. Wybudowane zostaną też kablowe linie dla monitoringu ulic.


W przetargu ujęto budowę i przebudowę linii energetycznych w ulicach: 1 Maja, Składowej, Konspiracji, Strażackiej, Żwirki i Wigury, Spółdzielczej, Kowalskiej, Limanowskiego, Hynka, 17 Stycznia, Pileckiego, Obrońców Getta, Szpakowskiego oraz Krótkiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obecnie w ulicach tych działają sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, gazowa, teletechniki (częściowo podwieszona na słupach energetycznych), energetyczne oraz przyłącza od tych
sieci do budynków mieszkalnych i działek. Przyległe do tych dróg działki są własnością mieszkańców lub należą do grodziskiej gminy.

W związku z przebudową lini energetycznych nie uda się zatem uniknąć utrudnień, ale celem jest upiększenie oblicza centrum Grodziska na 500. urodziny miasta, które przypadną w lipcu.

Właśnie do lipca wykonawca powinien zdążyć inwestycją, której czas realizacji ustalono w przetargu na pięć mięsięcy od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.