TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2021

Będzie nowy plac zabaw przy brwinowskiej Dwójce


Grodzisk News


foto: Urząd Gminy BrwinówBędzie nowy plac zabaw przy brwinowskiej Dwójce - Grodzisk News


Jesienią 2021 r. przy Szkole Podstawowej nr 2 w Brwinowie zakończy się budowa nowego placu zabaw. Huśtawki, zjeżdżalnia, linarium, tor przeszkód i stoliki do gier planszowych, staną w miejscu wysłużonych urządzeń wymagających pilnej wymiany.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na odnowionym placu zabaw znajdą swoje miejsce nowe ciekawe zabawki plenerowe. Dzieci będą mogły korzystać ze zjeżdżalni zintegrowanej z zestawem zabawowym, huśtawek wahadłowych, wspinać się na piramidę wykonaną z lin i pokonywać tor przeszkód. W chwilach odpoczynku będzie można skryć się w minidomku. Dla trochę starszych dzieci i towarzyszących im dorosłych zostaną zamontowane stoliki do gry w szachy, warcaby i w chińczyka. Nowe miejsce zabaw będzie wykonane z trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów i urządzeń spełniających aktualne wymogi i warunki polskich norm bezpieczeństwa. Dotychczasowa nawierzchnia placu zabaw oraz zamontowane na nim urządzenia były już mocno wysłużone i wymagały pilnej wymiany.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Na wykonanie tego zadania gmina podpisała umowę z wyłonionym w przetargu oferentem – firmą RUTKOWSKI Tadeusz Rutkowski z Pruszkowa. Wykonawca ma 3 miesiące na realizację inwestycji. Tym samym już jesienią dzieci uczęszczające do brwinowskiej Szkoły Podstawowej nr 2, a także te mieszkające w okolicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy Żwirowej 16, będą mogły korzystać z atrakcyjnego, nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw.

Prace budowlane już ruszyły. Zdemontowano i wywieziono stare urządzenia zabawowe oraz nawierzchnię. Kolejne etapy inwestycji przed nami.

Koszt zadania wynosi 300 000,00 zł.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.