29 10 2019

Będzie jaśniej na kilkunastu ulicach w gminie

29.10.2019, godz.: 07:52
Będzie jaśniej na kilkunastu ulicach w gminie
Fot. Pixabay

Na 17 ulicach w grodziskiej gminie mają zostać zainstalowane lampy oświetlenia ulicznego. Całość ma być gotowa na wiosnę przyszłego roku.

Choć wiele ulic w gminie Grodzisk ma już oświetlenie, to jest jeszcze sporo miejsc gdzie lamp nie ma. Na wiosnę lista ulic bez oświetlenia zmniejszy się o kilkanaście pozycji, bowiem urzędnicy ogłosili przetarg na instalację lamp w różnych miejscach w gminie.

Zadanie obejmuje m.in. budowę napowietrznej linii oświetlenia drogowego i montaż opraw oświetleniowych z wysięgnikami na następujących ulicach: Owocowej i Młodości w Książenicach, Lotniczej, Minerskie i Husarskiej w Kadach, na części ulicy barwnej w Kadach, Orzechowej (od Platanowej do Jodłowej), Limbowej (3 wcinki), Miłorzębu (część) w Czarnym Lesie, na ulicy granicznej z gminą Żabia Wola w miejscowości Wężyk, Ciepłej w Adamowiźnie, Miętowej 6 w Makówce, Toffi w Chrzanowie Małym, Warmińskiej, Brzozowej, Prądzyńskiego i części Krasieciego w Grodzisku. W zależności od miejsca pojawi się od kilku do kilkunastu lamp.

Kiedy mieszkańcy mogą się spodziewać uruchomienia oświetlenia? Zadanie ma zostać zrealizowane najpóźniej do połowy maja 2020 r.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata