reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

04 2021

Będzie ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Będzie ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku zamierza zwiększyć bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów przy ul. Widokowej w Radoniach poprzez budowę drogi pieszo-rowerowej wzdłuż tej ruchliwej trasy.


Ulica Widokowa była sukcesywnie modernizowana, wzdłuż drogi między Grodziskiem a Radoniami powstały też ciągi piesze, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo niechronionym uczestnikom ruchu. Jednak chodnik kończy się przy ul. Motylkowej i dalej już trzeba iść poboczem lub krawędzią jezdni. W przyszłości ma to się zmienić, Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim ogłosił przetarg na zaprojektowanie ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Widokowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dokumentacja ma obejmować 1400-metrowy odcinek wzdłuż ul. Widokowej od ul. Motylkowej do ul. Centralnej w Radoniach. Ciąg pieszo-rowerowy ma mieć szerokość od 3 do 3,5 metra, nawierzchnię asfaltową. Projekt ma uwzględniać wjazdy na tereny działek o nawierzchni z kostki szarej.

Jednak na realizację tego zadania będzie trzeba poczekać. Wykonawca będzie miał 17 miesięcy od daty podpisania umowy, a potem będzie można ogłosić przetarg na budowę.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.