TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

02

05 2021

Będzie budowa odwonienia ul. Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku


Grodzisk News


foto: grodzisk.plBędzie budowa odwonienia ul. Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku - Grodzisk News


Kosztem blisko trzech milionów złotych ulice Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku zyskają kanalizację deszczową. Burmistrz i skarbnik grodziskiej gminy podpisali z wykonawcą umowę na inwestycję.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przedsięwzięcie powierzono firmie MABAU, która zainkasuje za to 2,86 mln zł. – Zakres prac obejmuje budowę kanalizacji deszczowych w ul. Langiewicza i ul. Poniatowskiego oraz dokończenie robót związanych z pracami wykonywanymi w wymienionych ulicach. W ramach robót kanalizacyjnych wykonane zostaną między innymi studzienki ściekowe podłączone do istniejących studni oraz regulator przepływu – podał grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Ponadto w ramach realizacji inwestycji odtworzona zostanie nawierzchnia po pracach kanalizacyjnych w ulicy Langiewicza (odcinek od ul. Świeżej) i ulicy Poniatowskiego (odcinek od mleczarni) – dodał.

Odcinek podstawowy w ulicy Poniatowskiego obejmuje rozpoczęte roboty budowlane kanalizacji deszczowej pomiędzy studniami D1 – D6. Natomiast odcinek od mleczarni obejmuje budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Poniatowskiego od studni D6 do studni D9 – czytamy w specyfikacji zamówienia.

Inwestycja ma być gotowa na koniec 2021 roku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

a kiedy burmistrz coś zrobi ze smogiem w mieście? chodzenie straży miejskiej po domach niektórych nic nie dało. Skoro w centrum miasta i innych dalszych ulicach jest gaz w drodze, to dlaczego gmina nie egzekwuje podłączenia gazu? budynki gminne też kopcą! I dlaczego mamy się truć dymem?

koleżanka
02-05-2021 17:08

kiedy zostanie zrobiona kanalizacja deszczowa na ul. Mariańskiej. Jeziorko na tej ulicy utrudnia przejście dla pieszych/dzieci do szkoły/ przejazd samochodem a przecież to mała obwodnica.

mieszkańcy ul.Mariańskiej
04-05-2021 11:22

kiedy zostanie zrobiona kanalizacja deszczowa na ulicy Mariańskiej. Jeziorko utrudnia przejście dla pieszych /dzieci do szkoły/ i przejazd samochodem.


mieszkańcy ul.Mariańskiej
04-05-2021 11:29


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.