TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

01

05 2021

Będą utrudnienia. Zamykają drogę powiatową na kilka miesięcy


Grodzisk News


Będą utrudnienia. Zamykają drogę powiatową na kilka miesięcy - Grodzisk News


Trwa remont drogi powiatowej 1507 w Bożej Woli. W związku z kolejnym etapem prac droga zostanie zamknięta na kilka miesięcy, tuż po majówce.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przebudowa ulic 1 Maja i Sadowej stanowiących ciąg drogi 1507 ruszyła pod koniec 2020 r. Teraz czas na kolejny etap prac, który spowoduje duże utrudnienia dla kierowców. – Nastąpi zamknięcie odcinka ulicy 1 Maja do przejazdu oraz ulicy Sadowej w całości od 5 maja 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r. Drogowcy pomimo prowadzonych prac umożliwią Mieszkańcom dojazd do swoich posesji znajdujących się przy tych ulicach jak i do ulic odchodzących od nich takich jak: Owocowa, Pałacowa, Słoneczna, Szkolna, Strażacka, Kolejowa i Dworcowa, które nie mają możliwości dojazdu z innej strony – poinformował Urząd Gminy Baranów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zostaną wyznaczone objazdy, pojawią się oczywiście znaki, które będą informować o prowadzonych pracach i kierunkach objazdów. Co ciekawe, aby ułatwić ruch pieszym i rowerzystom Ochotnicza Straż Pożarna w Bożej Woli otworzyła bramy terenu OSP łącząc ulicę Parkową i Strażacką, skracając w ten sposób drogę do ulicy Szkolnej. Przejazd samochodem przez teren OSP jest zabroniony.

Będą utrudnienia. Zamykają drogę powiatową na kilka miesięcy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.