reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

05 2024

Będą kłaść asfalt na Bankowej. Przejazd będzie utrudniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Jutro ma zostać ułożona pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej na ul. Bankowej w Grodzisku Mazowieckim. Dwa dni później drogowcy ułożą kolejną warstwę. W tych dniach przejazd będzie utrudniony.


Przebudowa ul. Bankowej ruszyła w lutym, a obecnie prace są już bliskie końca. Pojawiły się już nowe chodniki z kostki brukowej i brakuje już właściwie tylko nawierzchni jezdni. Jej układanie rozpocznie się już jutro.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

21 maja br. rozpocznie się układanie pierwszej warstwy asfaltowej nawierzchni ulicy – przejazd ulicą będzie ograniczony, a utrudnienia potrwają do godziny 17:00 – poinformował grodziski magistrat w mediach społecznościowych.

Dzień później zaplanowano prace brukarskie, które nie powinny mieć większego wpływu na przejezdność, ale w czwartek 23 maja rozpocznie się układanie drugiej warstwy asfaltu i ponownie do godz. 17.00 przejazd ul. Bankową będzie utrudniony.

Koszt inwestycji to 2,41 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.