reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

06 2021

Baseny w Strzeniówce niemal gotowe. Znamy ceny biletów i datę otwarcia


Grodzisk News


foto: Facebook/Gmina NadarzynBaseny w Strzeniówce niemal gotowe. Znamy ceny biletów i datę otwarcia - Grodzisk News


Trwają ostatnie szlify na budowie basenów w Strzeniówce. Obiekt przy ul. Działkowej ma zostać oddany do użytku za niewiele ponad tydzień. Wiadomo już ile będzie trzeba zapłacić za wejście oraz w jakich godzinach będzie funkcjonował.


reklama Grodzisk mazowiecki

Roboty rozpoczęły się w drugiej połowie marca i przebiegały bardzo sprawnie. Obecnie są już na ostatniej prostej i już 19 czerwca wielkie otwarcie. – Trochę ponad tydzień zostało do oficjalnego otwarcia kompleksu basenowo-rekreacyjnego. W ostatnim czasie pojawiła się zjeżdżalnia oraz długo wyczekiwana trawa. Ekipa uwija się jak w ukropie, żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik – poinformował Urząd Gminy Nadarzyn na oficjalnym profilu na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Całość wygląda obiecująco i nikt tam nie powinien się nudzić. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. trzy baseny zewnętrzne z pomostami, mini wodny plac zabaw, dwie zjeżdżalnie wodne, całoroczny pawilon świetlicowy z kawiarenką, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki, duże jacuzzi na 8 osób. Nie zabranie oczywiście przebieralni, parkingu, teren zostanie oświetlony i objęty monitoringiem.

A jak wygląda kwestia cen za wejście na obiekt? – Najważniejsza wiadomość jest taka, iż nie będzie biletów na godziny. Zakupiony bilet wstępu będzie upoważniał do pobytu na obiekcie przez cały dzień, czyli od godziny 10.00 do 18.00 jednak bez możliwości wyjścia z obiektu i powrotu na ten sam bilet. Czyli jest to bilet w jedną stronę ;) Wyszliśmy z założenia, iż nasz obiekt nie będzie pełnił roli basenów sportowych. To kompleks rekreacyjny, gdzie łączyć będziemy bierny relaks, czyli kąpiele słoneczne, z aktywnością w wodzie i na boiskach sportowych. Z tego powodu mało kto będzie „wpadał” na nadarzyńskie baseny na przysłowiową „minutkę”. Bardziej będzie to kilka godzin – napisał w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Cennik będzie wyglądał następująco:
Dorośli:
- Normalny – 40 zł
- Ulgowy z kartą N – 20 zł

Dzieci powyżej 7 lat:
- Normalny – 15 zł
- Ulgowy z kartą N – 10 zł

Studenci do 26 roku życia:
- Normalny – 20 zł
- Ulgowy z kartą N – 10 zł

Dzieci do 7 lat, osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, renciści i emeryci – wstęp wolny

Rodzina z Kartą Dużej Rodziny 2+3 ( i więcej) – 80 zł
Rodzina z Kartą Dużej Rodziny 2+3 i kartą N – 50 zł

Grupy zorganizowane ( półkolonie, grupy sportowe) z terenu Gminy Nadarzyn
od pon. - do pt. 1 zł od uczestnika * 1 opiekun na 10 dzieci za darmo
Grupy zorganizowane ( półkolonie,grupy sportowe)
od pon. - do pt. 10 zł od uczestnika * 1 opiekun na 10 dzieci za darmo

Otwarcie kompleksu nastąpi 19 czerwca o godz. 10.00, a w weekend 19-20 czerwca wszyscy chętni (max. 700 osób jednocześnie) wejdą za darmo. Powyższy cennik zacznie obowiązywać od 21 czerwca. Wójt zapowiada, że w dniu otwarcia uczestnicy mogą liczyć na dodatkowe atrakcje.

Jak Wam się podoba nowy obiekt?


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.