reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

11 2022

Babiloński: Wrócimy z galą MMA do Grodziska w przyszłym roku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Babiloński: Wrócimy z galą MMA do Grodziska w przyszłym roku - Grodzisk News


Pierwsza w historii gala MMA rozegrana w grodziskiej hali sportowej przyniosła sporo emocji w oktagonie i nie mniejsze zainteresowanie ze strony kibiców. O wrażenia z przebiegu gali w grodziskim obiekcie zapytaliśmy Tomasza Babilońskiego, szefa federacji Babilon MMA, organizującej wydarzenie.


Nowo wybudowana grodziska hala przy ul. Sportowej po raz pierwszy była gospodarzem gali mieszanych sztuk walki. Wydarzenie transmitowane przez stację Polsat Sport Fight było emocjonujące i przyniosło wiele ciekawych rozstrzygnięć.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że cieszyło się dużą frekwencją. Obiekt wypełniony był w około 80 procentach, co organizatorzy poczytują za sukces. – Gala przebiegła bardzo sprawnie, publiczność i telewidzowie mogli obejrzeć naprawdę dobre walki. Cieszę się, że Babilon MMA może dodać na mapie kolejną lokalizację, w której zawody MMA zostały dobrze przyjęte – mówi nam Tomasz Babiloński.

–Hala również zdała egzamin jako miejsce do organizacji takiej imprezy, dlatego na pewno nie była to nasza ostatnia impreza w Grodzisku - zapowiada szef Babilon MMA.

Kiedy zatem grodziska publika może liczyć na powtórkę? – Rozmawialiśmy chwilę z panem burmistrzem i jesteśmy wstępnie umówieni na kolejną galę w przyszłym roku – dodaje Babiloński.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Świetnie! Mamy nadzieje ze znów będzie bydło z ŁKS-u i bijatyka na trybunach. Fantastyczna impreza! Chcemy więcej!

Janek
02-11-2022 07:17

Faktycznie warto to powtórzyć. Bójka kilkudziesięciu osób na trybunach, grupki dresów szukających popeliny, uciekający ludzie z rodzinami. Na koniec, przed wejściem obstawa policji z psami jak w jakimś filmie. Super wydarzenie.

Bartek
02-11-2022 09:10

Trybuny były praktycznie puste. Skąd te 80% zapełnienia hali?

Obecny
02-11-2022 10:20

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.