TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

07 2020

Babcia z dwojgiem wnucząt w pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy w odbudowie


Grodzisk News


Babcia z dwojgiem wnucząt w pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy w odbudowie - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

Pożar wybuchł 20 czerwca na poddaszu domu zajmowanego przez babcię i dwoje jej wnucząt ? niepełnoletnią wnuczkę i pełnoletniego wnuka ? wybuchł na poddaszu i częściowo strawił dach, poddasze oraz znajdujące się tam rzeczy. ? W trakcie gaszenia pożaru zalany został parter budynku wraz z meblami oraz całym wyposażeniem, które nie nadaje się do użytku. Zniszczeniu uległy również niedawno wymienione okna, na które staruszka odkładała ze skromnej emerytury przez ostatnie trzy lata ? czytamy na stronie internetowej zbiórki pieniędzy na odbudowę domu. Każdy z nas może pomóc darowizną lub chociażby przekazaniem wiadomości dalej. Potrzeba 100 tys. zł. Pieniądze można wpłacać tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.