17 09 2020

Babcia z dwojgiem wnucząt w pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy w odbudowie

17.09.2020, godz.: 07:37
Babcia z dwojgiem wnucząt w pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy w odbudowie
fot. zrzutka.pl

Pożar domu w Chylicach-Kolonii pozbawił dachu nad głową starszą kobietą oraz dwoje jej wnucząt, którymi się opiekuje. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę domu. Zachęcamy do włączenia się do akcji.

Pożar wybuchł 20 czerwca na poddaszu domu zajmowanego przez babcię i dwoje jej wnucząt – niepełnoletnią wnuczkę i pełnoletniego wnuka – wybuchł na poddaszu i częściowo strawił dach, poddasze oraz znajdujące się tam rzeczy.

– W trakcie gaszenia pożaru zalany został parter budynku wraz z meblami oraz całym wyposażeniem, które nie nadaje się do użytku. Zniszczeniu uległy również niedawno wymienione okna, na które staruszka odkładała ze skromnej emerytury przez ostatnie trzy lata – czytamy na stronie internetowej zbiórki pieniędzy na odbudowę domu.

Każdy z nas może pomóc darowizną lub chociażby przekazaniem wiadomości dalej. Potrzeba 100 tys. zł.

Pieniądze można wpłacać tutaj.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Babcia z dwojgiem wnucząt w pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy w odbudowie”

  1. Misia pisze:

    Najlepiej z cudzych pieniędzy remont przeprowadzic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.