06 11 2015

Awaria wodociągowa na Okrzei

06.11.2015, godz.: 09:58
Awaria wodociągowa na Okrzei
fot. GrodziskNews

Od czwartkowego wieczora mieszkańcy części budynków przy grodziskiej ulicy Okrzei pozbawienie są dostępu do bieżącej wody. Powód? Awaria sieci, którą wodociągowcy właśnie diagnozują. Jak długo potrwa usuwanie – na razie nie wiadomo.

Informację o problemach z wodą dostaliśmy od jednego z czytelników. – Na ul. Okrzei od wczorajszego wieczora nie ma wody. Czy moglibyście dowiedzieć się, co jest tego przyczyną i kiedy woda znowu popłynie z kranów – zwrócił się do nas pan Mirosław, mieszkaniec tamtejszej posesji.

Z pytaniem w tej sprawie zwróciliśmy się więc do grodziskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. – Na miejsce udały się już nasze służby techniczne wraz ze sprzętem do prac wykopowych. Na ten moment nie potrafimy powiedzieć, jak długo zajmie usuwanie usterki, która musi zostać dokładnie zdiagnozowana. Na pewno jeszcze dziś powinniśmy włączyć wodę, ale konkretniejsze informacje powinniśmy mieć około południa – wyjaśniają pracownicy ZWiK-u.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata