26 08 2020

Awantura w parku. 31-latek zaatakował nożem drugiego mężczyznę

26.08.2020, godz.: 14:34
Awantura w parku. 31-latek zaatakował nożem drugiego mężczyznę
fot. KPP Grodzisk Maz

Policjanci z grodziskiej komendy powiatowej zatrzymali 31-letniego obywatela Ukrainy, który podczas awantury zaatakował i zranił innego mężczyznę nożem. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a napastnik do aresztu.

Do zdarzenia doszło w Żabiej Woli. Z relacji świadków wynikało, że w parku  mężczyzna miał zostać poważnie zraniony nożem. Na miejsce pojechała policyjna załoga. Szybko ustalono, że ranny człowiek trafił do szpitala, a sprawca uciekł. Funkcjonariusze ustalili rysopis podejrzanego i poczęli go szukać.

Wkrótce wytypowali mężczyznę przebywającego w okolicy, a pod ustalonym adresem zatrzymali 31-latka z Ukrainy. – Obywatel Ukrainy próbował zmylić policjantów i chwilę wcześniej zgolił zarost. Funkcjonariusze potwierdzili jednak jego udział w zdarzeniu, zabezpieczając inne dowody winy – poinformowała grodziska komenda policji.

– Zebrane w sprawie materiały i wykonane czynności dochodzeniowo-śledcze pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu naruszenia czynności narządów ciała. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec 31-latka zostało zastosowane tymczasowe aresztowanie  na okres 3 miesięcy – dodał.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.