TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

06 2021

Awans już dziś?


Grodzisk News


foto: PixabayAwans już dziś? - Grodzisk News


Grodziska Pogoń dziś stanie przed wielką szansą przypieczętowania awansu do II ligi. Zwycięstwo w meczu z rezerwami Jagiellonii Białystok da podopiecznych Krzysztofa Chrobaka upragnioną promocję na wyższy szczebel rozgrywek.


Przed sezonem wielu widziało Pogoń maksymalnie w środku tabeli III ligi. Dziś – na trzy kolejki przed końcem ma sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli Świtem Nowy Dwór i jest o krok od awansu na wyższy szczebel rozgrywek!

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Co trzeba zrobić? Wystarczy wygrać jeden z trzech najbliższych spotkań – trzy punkty dadzą Pogoni awans! Nawet w przypadku kompletu zwycięstw Świtu i dwóch porażkach Pogoni w trzech ostatnich meczach oba zespoły zrównałyby się punktami w tabli rundy finałowej. Jednak w takim przypadku o tym kto jest wyżej w tabeli decyduje liczba uzyskanych punktów w rundzie zasadniczej, a tych najwięcej miała Pogoń!

Najlepiej jednak nie kalkulować i już dziś zapewnić sobie awans.

Mecz Pogoń Grodzisk Maz. - Jagiellonia II Białystok rozpocznie się o godz. 17.00. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia na stadion. Liczba biletów z racji obostrzeń jest ograniczona.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.