TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

11

06 2021

Awans już dziś?


Grodzisk News


foto: PixabayAwans już dziś? - Grodzisk News


Grodziska Pogoń dziś stanie przed wielką szansą przypieczętowania awansu do II ligi. Zwycięstwo w meczu z rezerwami Jagiellonii Białystok da podopiecznych Krzysztofa Chrobaka upragnioną promocję na wyższy szczebel rozgrywek.


Przed sezonem wielu widziało Pogoń maksymalnie w środku tabeli III ligi. Dziś – na trzy kolejki przed końcem ma sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli Świtem Nowy Dwór i jest o krok od awansu na wyższy szczebel rozgrywek!

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Co trzeba zrobić? Wystarczy wygrać jeden z trzech najbliższych spotkań – trzy punkty dadzą Pogoni awans! Nawet w przypadku kompletu zwycięstw Świtu i dwóch porażkach Pogoni w trzech ostatnich meczach oba zespoły zrównałyby się punktami w tabli rundy finałowej. Jednak w takim przypadku o tym kto jest wyżej w tabeli decyduje liczba uzyskanych punktów w rundzie zasadniczej, a tych najwięcej miała Pogoń!

Najlepiej jednak nie kalkulować i już dziś zapewnić sobie awans.

Mecz Pogoń Grodzisk Maz. - Jagiellonia II Białystok rozpocznie się o godz. 17.00. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia na stadion. Liczba biletów z racji obostrzeń jest ograniczona.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.