08 02 2019

Auto na dachu, kierowca w szpitalu

08.02.2019, godz.: 19:50
Auto na dachu, kierowca w szpitalu
Fot. Czytelnik

W piątkowe popołudnie w Wólce Grodziskiej dachował samochód osobowy. Kierujący trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – W Wolce Grodziskiej dachowała osobówka. Są duże utrudnienia – poinformował Grzegorz.

Okazało się, że w zdarzeniu ucierpiał kierowca. – Około godz. 18.30 otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Na ul. Wspólnej w Wólce Grodziskiej dachowało osobowe audi. Kierujący uskarżał się na ból kręgosłupa i ogólne potłuczenia. Został zabrany do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia były także dwa zastępy straży z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Akcja zakończyła się około godz. 19.30. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata