TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

09 2021

Aresztowany za znęcanie się nad ojcem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówAresztowany za znęcanie się nad ojcem - Grodzisk News


Żyrardowscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o znęcanie się nad ojcem. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Do zatrzymania doszło nocą w jednym z mieszkań w Żyrardowie. Ze zgłoszenia wynikało, że syn pokrzywdzonego mężczyzny miał się awanturować. – Początkowo 21-latek zachowywał się spokojnie, wypowiadał się w sposób logiczny. Na tym policjanci zakończyli interwencję. Jednak już pół godziny później ojciec ponownie zgłosił interwencję, której powodem był awanturujący się syn – opisuje sytuację podkom. Emilia Bodych z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Tym razem młody mężczyzna był wyraźnie pobudzony, odgrażał się ojcu pozbawieniem życia, a także szarpał go. Nawet uderzył. Policjanci zatrzymali agresywnego żyrardowianina. Wszczęta została procedura Niebieskiej Karty oraz rodzina złożyła zawiadomienie o znęcaniu się – dodaje.

Sąd Rejonowy w Żyrardowie na wniosek prokuratora zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.