TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

12 2022

Aresztowany za stalking i groźby karalne wobec byłej partnerki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówAresztowany za stalking i groźby karalne wobec byłej partnerki - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu pruszkowskiego, który podejrzany jest o uporczywe nękanie i groźby pozbawienia życia wobec byłej partnerki. Mężczyzna odpowie dodatkowo za recydywę.


48-latka najpierw ujęli trzej mężczyźni, którzy następnie przekazali go policji. Chwilę wcześniej podejrzany miał zniszczyć siekierą drzwi pokrzywdzonej kobiety, a także kierować wobec niej groźby karalne, był też podejrzany o stalking.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mężczyzna wkrótce trafił do policyjnej celi a dochodzeniowcy ustalili, że zatrzymany uporczywie nękał kobietę zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w pracy o różnych porach dnia i nocy. Wszczynał awantury, ubliżał i groził pozbawieniem życia. 

–Kilka dni temu zniszczył siekierą drzwi wejściowej do jej mieszkania. Groził siekierą sąsiadowi, który próbował interweniować podczas jego agresywnego zachowania – relacjonuje dalej kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

–48-latek został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, gdzie usłyszał zarzuty stalkingu i gróźb karalnych w warunkach recydywy. Następnie prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie agresora – dodaje.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu jednak znacznie wyższa kara – do 12 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.