reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

18

04 2021

Areszt za usiłowanie zabójstwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayAreszt za usiłowanie zabójstwa - Grodzisk News


20-letni mężczyzna został zatrzymany przez żyrardowską policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.


Na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego sąsiad zjawił się u niego z ranami ciętymi na dłoniach. Poszkodowany poinformował, że podczas spożywania alkoholu z współlokatorem doszło do kłótni i 20-latek złapał za dwa noże i ranił nimi w dłonie starszego kolegę. Na miejsce wysłano policyjną załogę i pogotowie. – Karetką pogotowia ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. W wyniku podjętych czynności jeszcze tej samej nocy, kilka godzin po zdarzeniu żyrardowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. 20-latek trafił do policyjnego aresztu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że 20-latek był poszukiwany za inne przestępstwa. W żyrardowskiej prokuraturze usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek sadu oraz prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo 20-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.