TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

04 2021

Areszt za usiłowanie zabójstwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayAreszt za usiłowanie zabójstwa - Grodzisk News


20-letni mężczyzna został zatrzymany przez żyrardowską policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.


Na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego sąsiad zjawił się u niego z ranami ciętymi na dłoniach. Poszkodowany poinformował, że podczas spożywania alkoholu z współlokatorem doszło do kłótni i 20-latek złapał za dwa noże i ranił nimi w dłonie starszego kolegę. Na miejsce wysłano policyjną załogę i pogotowie. – Karetką pogotowia ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. W wyniku podjętych czynności jeszcze tej samej nocy, kilka godzin po zdarzeniu żyrardowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. 20-latek trafił do policyjnego aresztu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że 20-latek był poszukiwany za inne przestępstwa. W żyrardowskiej prokuraturze usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek sadu oraz prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo 20-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.