reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

18

04 2021

Areszt za usiłowanie zabójstwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayAreszt za usiłowanie zabójstwa - Grodzisk News


20-letni mężczyzna został zatrzymany przez żyrardowską policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.


Na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego sąsiad zjawił się u niego z ranami ciętymi na dłoniach. Poszkodowany poinformował, że podczas spożywania alkoholu z współlokatorem doszło do kłótni i 20-latek złapał za dwa noże i ranił nimi w dłonie starszego kolegę. Na miejsce wysłano policyjną załogę i pogotowie. – Karetką pogotowia ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. W wyniku podjętych czynności jeszcze tej samej nocy, kilka godzin po zdarzeniu żyrardowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. 20-latek trafił do policyjnego aresztu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że 20-latek był poszukiwany za inne przestępstwa. W żyrardowskiej prokuraturze usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek sadu oraz prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwo 20-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.