TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

07 2021

Areszt za posiadanie ponad 160 gramów narkotyków


Grodzisk News


foto: policja.plAreszt za posiadanie ponad 160 gramów narkotyków - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie porcję marihuany, w domu przechowywał 78 gramów tego narkotyku oraz amfetaminę, a w innym miejscu – jeszcze 85 gramów MDMA. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od wieczornej interwencji służby patrolowej, która zwróciła uwagę na mężczyznę, który na ich widok próbował sie oddalić. Postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Po przeszukaniu okazało się, że 26-latek ma przy sobie porcję marihuany wraz z fifką. Sam przyznał się, że to marihuana, którą zażywa.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Po zabezpieczeniu środka odurzającego funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania zatrzymanego i tam sprawdzili wszystkie pomieszczenia. W piwnicy, oprócz wagi elektronicznej i wielu pustych torebek, znaleźli także opakowanie z porcją amfetaminy. Zainteresowali się także sejfem na ścianie. Po dostaniu się do środka okazało się, że jest tam duża torba i słoik z zawartością marihuany. Badanie wskazało, że policjanci zabezpieczyli łącznie 79 gramów tego środka odurzającego. Dzień później po przeszukaniu innego ustalonego miejsca, użytkowanego przez mężczyznę, znaleźli jeszcze ponad 85 gramów substancji psychotropowej w postaci MDMA – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. A to nie wszystko. –  Kilka tygodni wcześniej prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i nakaz opuszczenia lokalu za przemoc w rodzinie. Mężczyzna nie wypełnił tych nakazów. Tym razem na wniosek prokuratury sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.