TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

07 2021

Areszt za posiadanie ponad 160 gramów narkotyków


Grodzisk News


foto: policja.plAreszt za posiadanie ponad 160 gramów narkotyków - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie porcję marihuany, w domu przechowywał 78 gramów tego narkotyku oraz amfetaminę, a w innym miejscu – jeszcze 85 gramów MDMA. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od wieczornej interwencji służby patrolowej, która zwróciła uwagę na mężczyznę, który na ich widok próbował sie oddalić. Postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Po przeszukaniu okazało się, że 26-latek ma przy sobie porcję marihuany wraz z fifką. Sam przyznał się, że to marihuana, którą zażywa.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Po zabezpieczeniu środka odurzającego funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania zatrzymanego i tam sprawdzili wszystkie pomieszczenia. W piwnicy, oprócz wagi elektronicznej i wielu pustych torebek, znaleźli także opakowanie z porcją amfetaminy. Zainteresowali się także sejfem na ścianie. Po dostaniu się do środka okazało się, że jest tam duża torba i słoik z zawartością marihuany. Badanie wskazało, że policjanci zabezpieczyli łącznie 79 gramów tego środka odurzającego. Dzień później po przeszukaniu innego ustalonego miejsca, użytkowanego przez mężczyznę, znaleźli jeszcze ponad 85 gramów substancji psychotropowej w postaci MDMA – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. A to nie wszystko. –  Kilka tygodni wcześniej prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i nakaz opuszczenia lokalu za przemoc w rodzinie. Mężczyzna nie wypełnił tych nakazów. Tym razem na wniosek prokuratury sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.