15 02 2019

Andrzej Poniedzielski przyjedzie do nas z nowym programem

15.02.2019, godz.: 18:05
Andrzej Poniedzielski przyjedzie do nas z nowym programem
Fot. Mat. organizatora

Zapowiada się kolejny świetny występ w naszym regionie. Tym razem Milanówek zaprosi koncert satyryczny wysokie próby. Na scenie pojawi się bowiem Andrzej Poniedzielski.

Poniedzielski od wielu lat zaliczany jest do krajowej ekstraklasy nie tylko satyryków, lecz artystów scenicznych w ogóle. To również uznany twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, czy Dawida Podsiadło. W 2009 roku Poniedzielski odebrał z rąk ministra Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, a dwa lata później otrzymał laur Mistrza Mowy Polskiej.

To ostatnie wyróżnienie wydaje się zdecydowanie uzasadnione, gdyż Poniedzielski używa wysmakowanej polszczyzny zarówno w kontaktach międzyludzkich, jaki w tekstach swoich piosenek lub humoresek.

W jego najnowszym programie pt. „Bo kobieta…” również odnajdziemy wiele dobrego smaku. Dużo tam  inteligentnej satyry, humoru. Nie brakuje piosenek w tematyce: mężczyzna, kobieta, a także opisujących relacji między obu płciami.

Wydarzenie odbędzie się 10 marca o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Żabie Oczko 1 w Milanówku. Bilety w cenie 35 zł można rezerwować w Milanowskim Centrum Kultury

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata