TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

07 2024

Andre Rieu powraca do Grodziska!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euAndre Rieu powraca do Grodziska! - Grodzisk News


Światowej sławy skrzypek André Rieu, tego lata kolejny już zaprezentuje się grodziskiej publiczności, a to za sprawą retransmisji słynnych koncertów z Maastricht. Tym razem jednak na publikę czekać będzie zupełnie nowy repertuar muzyki klasycznej i rozrywkowej w entourage’u walca.


Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Magiczną „Potęgę miłości” – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości – mówią organizatorzy retransmisji koncertu w grodziskim kinie.

A odbędą się one w trzech terminach: 24 sierpnia, 1 września i 3 października.

– Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! – zaznaczają organizatorzy widowiska.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.