TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

01 2015

Amelka walczy o życie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś najbliższym 6-miesięcznej dziewczynki towarzyszy ciągły strach o to, czy kolejny dzień nie będzie dla Amelki tym ostatnim. Jedyną szansą na w miarę normalne życie jest przeszczep komórek grasicy. Zabieg ten wykonuje tylko klinika w Londynie.

? Bez operacji Amelka umrze. Jej koszt to ok. 440 tysięcy złotych. Zwróciliśmy się do NFZ o przyznanie środków na przeprowadzenie operacji i otrzymaliśmy odmowę! Krajowi konsultanci skazali naszą córeczkę na śmierć, bo ten zabieg ?nie znajduje się w koszyku świadczeń gwarantowanych?!. To dla nas nieopisany szok, brutalna rzeczywistość, w której przez bezwzględne zasady i procedury nie ma ratunku dla naszego dziecka ? mówią zrozpaczeni rodzice dziewczynki. ? Sami nie mamy najmniejszych szans na uzbieranie takiej kwoty. Życie naszej córeczki jest teraz w rękach ludzi dobrego serca, którzy pomogą uzbierać środki na jej operację. Mamy niewiele czasu, bo zabieg powinien być przeprowadzony do maja tego roku! Boję się myśleć co będzie jak nie uda się uzbierać tej sumy? ? dodaje mama Amelki.

My także przyłączamy się do apelu o pomoc do ludzi dobrej woli. Jak pomóc? Wpłacając pieniądze na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym ?Kawałek Nieba?, która prowadzi zbiórkę funduszy na operację.

Dary można przesyłać pod numerem konta Banku BZ WBK ? 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374, z tytułem przelewu: ?228 pomoc w leczeniu Amelii Skonieczny?. Na rzecz dziewczynki można przekazać także 1 proc. podatku. W formularzu PIT należy wpisać KRS 0000382243, zaś w rubryce ?Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%? wpisać ?228 pomoc dla Amelii Skonieczny?. Nie bądźmy obojętni.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.