12 01 2020

Alarm przeciwpożarowy na grodziskim dworcu PKP

12.01.2020, godz.: 15:44
Alarm przeciwpożarowy na grodziskim dworcu PKP
fot. GrodziskNews

Poranna interwencja straży pożarnej na Grodzisku dworcu PKP. Strażacy przybyli na miejsce, po tym jak w budynku dworca zadziałał alarm przeciwpożarowy.

Informację o interwencji potwierdzają strażacy. – Rzeczywiście, w budynku dworca uruchomił się alarm. Na szczęście był to alarm fałszywy. Zadziałał prawdopodobnie pod wpływem zapachu z mikrofalówki podczas odgrzewania potrawy – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Dokładnie sprawdziliśmy budynek i nie stwierdziliśmy zagrożenia pożarem – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.