21 01 2020

Aktywny Grodzisk dla Paulinki całkiem blisko

21.01.2020, godz.: 09:28
Aktywny Grodzisk dla Paulinki całkiem blisko
fot. siepomaga.pl

Grodziszczanie nie ustają w staraniach, aby zebrać pieniądze na leczenie Paulinki Tężyckiej. Z myślą o małej grodziszczance odbędzie się kolejna już odsłona imprezy charytatywnej Aktywny Grodzisk.

Półtoraroczna dziś Paulinka Tężycka z Grodziska przyszła na świat ze zniekształceniami lewej nóżki opisywanymi w medycynie jako hemimelia strzałkowa, stopa trójpalczasta oraz niedorozwój kości strzałkowej.

Wiele osób z lokalnej społeczności angażuje się w organizacje różnorakich inicjatyw mających na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki. Kolejnym pomysłem będzie impreza pod hasłem: Aktywny Grodzisk.

Odbędzie się 25 stycznia w hali sportowej przy ul. Westfala – atrakcji nie zabraknie. Będzie m.in. pokaz formacji tanecznych ze Studia Tańca MW, zumba dla dzieci i dorosłych, pokaz karate, konkursy z nagrodami i inne atrakcje dla dzieci.

O odpowiednio wysokie tempo wydarzeń podczas maratonu zumby zadba gość specjalny – Krzysztof Nowak, finalista międzynarodowego konkursu Zumba Nest Rising Presenter 2019.

Start 25 stycznia o godz. 17.00.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata