reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

06 2024

Aktywna sobota dla seniorów i nie tylko. Grodziska Senioriada pełna atrakcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Nieco bardziej zaawansowany wiek bynajmniej nie oznacza końca aktywnego trybu życia. Przypomnieniu o wielkiej wartości zdrowotnej i społecznej, jakie niosą ze sobą sport i ruch służyć będzie Grodziska Senioriada. Druga odsłona imprezy dla grodziszczan bez względu na wiek odbędzie się już w tę sobotę (15 czerwca) w hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w przy ul. Sportowej oraz na placu przed centrum kultury.


Impreza pod hasłem: „Sportowa senioriada łączy pokolenia”, rozpocznie się tuż przed godz. 14.00 właśnie na placu przed CK i mieć będzie na celu nie tylko aktywizację, ale też integrację starszych i młodszych pokoleń. Tam właśnie spotkają się ze sobą grupy senioralne i młodzieżowe. O 14.00 głos zabierze burmistrz Grodziska Tomasz Krupski, który oficjalnie otworzy imprezę. Chwilę później cały sportowy korowód przemaszeruje pod przewodnictwem Młodzieżowej Orkiestry Dętej do hali sportowo-widowiskowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A tam czeka na wszystkich wiele sportowych i nie tylko sportowych atrakcji. Od godz. 14.30 będzie można sprawdzić się w rozmaitych konkurencjach, np. rzuty do kosza, ping-pong (Hala) tenis ziemny, slalom z piłką na talerzyku, slalom z balonami z wodą, gra w bule (stadion miejski - w przypadku deszczu wydarzenie odbędzie się w hali). Ponadto zaprezentują się lokalne kluby sportowe i organizacje pozarządowe (hala).

Smakowitym punktem imprezy będą warsztaty kulinarne pt. „Zdrowie na talerzu seniora”. Pojawi się zapewne wiele pomysłów na  na zdrowe przekąski i koktajle bezalkoholowe dla sportowców. Będą warsztaty prezentacja oraz degustacja.

W godzinach 16.00–17.00 organizatorzy zaplanowali pokazy klubów sportowych, grup SAS, pokazy mody sportowej. Później nastąpi wręczenie medali i dyplomów, będzie ciepły poczęstunek.

O 17.30 rozpocznie się natomiast potańcówka przy muzyce granej przez zespół Tomka Gędziarskiego.

Aktywna sobota dla seniorów i nie tylko. Grodziska Senioriada pełna atrakcji - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.