TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

05 2023

Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Miasta Milanówka1 - Grodzisk News


Milanowski magistrat poinformował, że w Parku Lasockiego doszło do aktu wandalizmu. Jak opisują urzędnicy, „nieznany sprawca, posługując się prawdopodobnie łomem otworzył gablotę, tym samym uszkadzając ją i zabierając znajdujące się w niej plakaty”. Zapowiedzieli zgłoszenie sprawy na policję.


Informacja o uszkodzeniu gabloty informacyjnej w Parku Lasockiego pojawiła się dziś (22 maja), a urząd opublikował ja na oficjalnym profilu na Facebooku wraz ze zdjęciami ukazującymi zniszczenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Czytając ów post nie sposób nie odnieść wrażenia i został napisany w ironicznym tonie...

„Drodzy mieszkańcy, Referat Promocji UM od zawsze dba o to by przygotowywane plakaty były estetyczne i by swoim wyglądem przyciągały wzrok przechodniów. Nie podejrzewaliśmy jednak, iż wzbudzają one aż taki zachwyt wśród mieszkańców, że są oni gotowi zniszczyć tablicę by zdobyć wszystkie wiszące na niej plakaty. Doprawdy, cieszy nas ogromnie, że nasze plakaty tak przypadają Państwu do gustu. Niemniej jednak, stanowczo potępiamy tego typu działania jak niszczenie mienia miasta. Do takiej sytuacji doszło w zeszłym tygodniu przy parku M.Lasockiego. Nieznany sprawca, posługując się prawdopodobnie łomem otworzył gablotę, tym samym uszkadzając ją i zabierając znajdujące się w niej plakaty.” – czytamy we wpisie ma milanowskim FB.

Urząd zapowiedział również, że zgłosi sprawę na policję. – Tablice miejskie mają na celu informowanie mieszkańców, szczególnie tych bez dostępu do internetu, o ważnych dla miasta sprawach i wydarzeniach. Dlatego też tak ważne jest, by pozostały one na swoich miejscach...nieuszkodzone. Sprawa tablicy z parku Lasockiego zostanie zgłoszona na policję, a sprawca odpowiednio ukarany – poinformowano.

Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.