TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

05 2023

Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Miasta MilanówkaAkt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News


Milanowski magistrat poinformował, że w Parku Lasockiego doszło do aktu wandalizmu. Jak opisują urzędnicy, „nieznany sprawca, posługując się prawdopodobnie łomem otworzył gablotę, tym samym uszkadzając ją i zabierając znajdujące się w niej plakaty”. Zapowiedzieli zgłoszenie sprawy na policję.


Informacja o uszkodzeniu gabloty informacyjnej w Parku Lasockiego pojawiła się dziś (22 maja), a urząd opublikował ja na oficjalnym profilu na Facebooku wraz ze zdjęciami ukazującymi zniszczenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Czytając ów post nie sposób nie odnieść wrażenia i został napisany w ironicznym tonie...

„Drodzy mieszkańcy, Referat Promocji UM od zawsze dba o to by przygotowywane plakaty były estetyczne i by swoim wyglądem przyciągały wzrok przechodniów. Nie podejrzewaliśmy jednak, iż wzbudzają one aż taki zachwyt wśród mieszkańców, że są oni gotowi zniszczyć tablicę by zdobyć wszystkie wiszące na niej plakaty. Doprawdy, cieszy nas ogromnie, że nasze plakaty tak przypadają Państwu do gustu. Niemniej jednak, stanowczo potępiamy tego typu działania jak niszczenie mienia miasta. Do takiej sytuacji doszło w zeszłym tygodniu przy parku M.Lasockiego. Nieznany sprawca, posługując się prawdopodobnie łomem otworzył gablotę, tym samym uszkadzając ją i zabierając znajdujące się w niej plakaty.” – czytamy we wpisie ma milanowskim FB.

Urząd zapowiedział również, że zgłosi sprawę na policję. – Tablice miejskie mają na celu informowanie mieszkańców, szczególnie tych bez dostępu do internetu, o ważnych dla miasta sprawach i wydarzeniach. Dlatego też tak ważne jest, by pozostały one na swoich miejscach...nieuszkodzone. Sprawa tablicy z parku Lasockiego zostanie zgłoszona na policję, a sprawca odpowiednio ukarany – poinformowano.

Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News
Akt wandalizmu w Milanówku. „Nieznany sprawca uszkodził gablotę informacyjną w parku” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

W grodzisku w biały dzień napadają i okradają ludzi na ulicach, napadają na sklepy i jakoś o tym tu nie piszecie…

Aneta
22-05-2023 16:58

Nie znany?

z12
22-05-2023 20:11

Widocznie dzisiejszy dziennikarz nie musi znać podstawowych zasad pisowni .....

Ad
07-06-2023 08:04

Wiadomo kto robi takie rzeczy w Milanówku. Ktoś komu namieszali w głowie . Kto zieje nienawiścią do burmistrza. Wszystko co miejskie tacy ludzie kojarzą z burmistrzem. A jądrem zła są radni niezdolni do wyrażania własnych ocen. Jest kilku liderów mających zapewne apetyt na władzę i oni wywierają wpływ na resztę. Ta rada miasta jest do wymiany a burmistrzowi należy dać szansę na normalną pracę dla miasta.

Robert Boniecki z Milanówka
01-06-2023 18:54

Nieznany piszemy zawsze łącznie.

Ad
07-06-2023 08:03
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.