reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

08 2022

Akcja służb w Grodzisku. Ciało wisiało na ogrodzeniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsAkcja służb w Grodzisku. Ciało wisiało na ogrodzeniu - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na ul. Grabowej w Grodzisku znaleziono ciało mężczyzny wiszące na ogrodzeniu. Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną zgonu.


Informację o interwencji służb na ul. Grabowej otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Grabowej w Grodzisk Mazowieckim odnaleziono mężczyznę który wisiał na płocie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 18.17 otrzymaliśmy zgłoszenie z policji dotyczące zdarzenia na ul. Grabowej w Grodzisku. Dyżurny na miejsce zadysponował od nas dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażacy dojechali na miejsce wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego. Po wejściu na posesję znaleziono ciało mężczyzny w wieku około 50 lat, które wisiało na drabinie i częściowo na ogrodzeniu. Wobec poszkodowanego nie były podejmowane czynności ratowania życia, ponieważ pojawiły się już tzw. plamy opadowe. My zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia. Na miejscu policjanci prowadzą czynności – opisuje nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Czy wiadomo co było przyczyną zgonu? – Na tę chwilę niewiele możemy powiedzieć w tej sprawie. Na miejscu wciąż są prowadzone czynności pod nadzorem prokuratora – mówi nam asp. Rafał Rutkowski z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.