31 07 2019

Akcja policji i straży pożarnej na Sienkiewicza

31.07.2019, godz.: 14:44
Akcja policji i straży pożarnej na Sienkiewicza
fot. Czytelnik

W środowe popołudnie policja, straż pożarna i pogotowie zostali wezwani do akcji ratunkowej starszej pani, która wzywała pomocy z okna swojego mieszkania. – Na szczęście nic się nie stało – mówi nam asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Pierwszą informację otrzymaliśmy od mieszkańców jednego z bloków na Sienkiewicza w Grodzisku. – Dzieje się coś niepokojącego. Strażacy wchodzili do mieszkania przez okno – napisał do nas czytelnik.

Policja potwierdza interwencję. Rzeczywiście, zostaliśmy wezwani na Sienkiewicza, ponieważ jedna z mieszkanek, 90-letnia kobieta była sama w domu i wzywała pomocy. Strażacy weszli do mieszkania, ale Pani nie potrzebowała szczególnej pomocy. Została oddana w ręce syna, który się nią dalej zaopiekował – wyjaśnia Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata