TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2020

Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Podkowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński otrzymał jednogłośnie zarówno absolutorium, jak wotum zaufania od rady miasta. Podobnie jak przed rokiem. Na sesji absolutoryjnej było 12 radnych.


Najpierw sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 r. pozytywnie zaopiniowały komisje oraz Regionalna Izba Obrachunkowa, następnie rada jednogłośnie przyjęła owo sprawozdanie. W tym roku po raz drugi w samorządach odbywają się podczas sesji dyskusje na temat raportów o stanie gminy. Niejako na tej podstawie Arturowi Tusińskiemu rada udzieliła również jednogłośnie wotum zaufania, a chwilę później ? także bez większych wątpliwości ? absolutorium. ? Wczoraj na sesji Rada Miasta Podkowa Leśna jednogłośnie udzieliła mi wotum zaufania i absolutorium za 2019 rok. Dziękuję radnym za dobrą współpracę, bez której nie udałoby się osiągnąć tak znakomitych wyników finansowych, ani zrealizować budżetu ? napisał na Facebooku burmistrz Artur Tusiński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.