10 07 2020

Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Podkowy

10.07.2020, godz.: 10:02
Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza Podkowy
fot. Facebook /Burmistrz Artur Tusiński

Burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński otrzymał jednogłośnie zarówno absolutorium, jak wotum zaufania od rady miasta. Podobnie jak przed rokiem. Na sesji absolutoryjnej było 12 radnych.

Najpierw sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 r. pozytywnie zaopiniowały komisje oraz Regionalna Izba Obrachunkowa, następnie rada jednogłośnie przyjęła owo sprawozdanie.

W tym roku po raz drugi w samorządach odbywają się podczas sesji dyskusje na temat raportów o stanie gminy. Niejako na tej podstawie Arturowi Tusińskiemu rada udzieliła również jednogłośnie wotum zaufania, a chwilę później – także bez większych wątpliwości – absolutorium.

– Wczoraj na sesji Rada Miasta Podkowa Leśna jednogłośnie udzieliła mi wotum zaufania i absolutorium za 2019 rok. Dziękuję radnym za dobrą współpracę, bez której nie udałoby się osiągnąć tak znakomitych wyników finansowych, ani zrealizować budżetu – napisał na Facebooku burmistrz Artur Tusiński.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.