reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

11 2020

80 nowych ozdrowieńców w powiecie – jest nowy raport Sanepidu


Grodzisk News


80 nowych ozdrowieńców w powiecie – jest nowy raport Sanepidu - Grodzisk News


Kilkadziesiąt nowych zakażeń i 80 ozdrowieńców – tak wyglądają dzisiejsze statystyki opublikowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Grodzisku Mazowieckim.


Zgodnie z danymi na dziś na godz. 13.00 w ciągu minionej doby w naszym powiecie 45 osób miało pozytywny wynik testu na koronawirusa i od początku pandemii, czyli od marca odnotowano ich 1705. Większość z nich już pokonało wirusa – mamy 1145 ozdrowieńców, a minionej doby przybyło ich 80.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Pozostałe statystyki wyglądają następująco: Obecnie na kwarantannie domowej przebywają 992 osoby (wczoraj 1004), a w domowej izolacji 456 osób (494). O cztery względem wczorajszego raportu zwiększyła się liczba osób aktualnie  hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem – obecnie jest ich 39.

Poniżej pełny raport

80 nowych ozdrowieńców w powiecie – jest nowy raport Sanepidu - Grodzisk News


Koronawirus w Polsce
Dziś w całej Polsce wykonano blisko 43 tysiące testów na obecność koronawirusa. 18,4 tys. z nich było pozytywnych. Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia, od początku pandemii w naszym kraju wirusem SAR CoV-2 zakaziło się ponad 861 tys. osób. Wyzdrowiało już blisko 424 tys., natomiast z COVID-19 powiązano ponad 13,6 tys. zgonów.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.