reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

10 2020

Ulica Mickiewicza nabiera kształtu


Grodzisk News


Ulica Mickiewicza nabiera kształtu - Grodzisk News


Zgodnie z planem idą prace przy przebudowie ul. Mickiewicza w Podkowie Leśnej. Docelowo droga będzie wyasfaltowana.


Inwestycja obejmuje odcinek od ul. Reymonta do ul. Sienkiewicza (wraz ze skrzyżowaniem). W zakres robót wchodzą m.in. prace rozbiórkowe istniejącej nawierzchni jezdni, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa, a następnie wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, a chodników i zjazdów do posesji z kostki betonowej. Ponadto dla poprawy bezpieczeństwa skrzyżowanie z ul. Sienkiewicza ma być wyniesione, co pozwoli na znaczne zmniejszenie prędkości przejeżdżających pojazdów. Odwodnienie drogi będzie się odbywało poprzez odprowadzenie deszczówki na pobocze. Dzisiaj burmistrz Artur Tusiński pochwalił się zdejęciem ukazującą przebudowę pełną parą. Jak poibnformował, prace idą bardzo sprawnie. Wkrótce zatem powinny się zakończyć.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.